Головна Соціальне життя Суспільно-економічні критерії — у цифрах

Суспільно-економічні критерії — у цифрах

360
0

Статистика – це наука, яка дає можливість різнобічно охарактеризувати розвиток економіки, відзначити успіхи і недоліки, намітити шляхи і заходи щодо усунення небажаних тенденцій.

Відповідно до Закону “Про державну статистику”, органи статистики здійснюють діяльність, спрямовану на збір і обробку інформації про масові суспільно-економічні явища та процеси. Це є основою даних, що публікуються у статистичних збірниках, довідниках та пресі.

У нашому районі органом, який здійснює діяльність у сфері державної статистики, є відділ статистики. За звітами та цифрами стоять люди, які прикладають максимум зусиль, щоб забезпечити повноту та достовірність інформації, можливість її використання та оприлюднення. Для колективу працівників характерний високий професіоналізм, відповідальність та компетентність. Тут працюють справжні знавці своєї справи. Це, зокрема, заступник начальника відділу – Ольга Савіцька, головний спеціаліст-економіст – Анна Мачишин, провідний спеціаліст-економіст – Галина Березяк, спеціалісти-економісти: Мар’яна Близнюк, Віра Бойко, Марія Лиско, фахівці з інтерв’ювання: Романія Габа, Ірина Завада, Наталя Чернюх. Тут завжди вам нададуть кваліфіковану допомогу чи консультацію.

Для працівників відділу статистики 2014-й став роком змін: відбулося скорочення штату, пройшла реорганізація. Проте, власне цьогоріч, нам вдалося змінити місцезнаходження. Зі сирого та холодного приміщення на вул. Л. Українки, 1 ми перейшли у світлі, затишні кабінети на вул. Воїнів УПА, 24, які нам надає в оренду
Жовківський РВ УМВС.

5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики. З нагоди професійного свята хочу висловити подяку колективу та колишнім працівникам за сумлінну та невтомну працю, побажати усім миру та спокою, міцного здоровя, достатку та успіхів на нелегкій професійній ниві. Нехай нас усіх береже Господь!

Ольга Сулига, начальник відділу статистики  у Жовківському районі.