Головна Соціальне життя Про літній відпочинок та оздоровлення дітей

Про літній відпочинок та оздоровлення дітей

787
0

Управління соціального захисту населення повідомляє про наявність путівок на відпочинок та оздоровлення в ДП «УДЦ «Молода Гвардія» у 2016 р. для діток пільгових категорій віком від 8 до 17 років. До пільгових категорій належать: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, діти з багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», дітей, один із батьків яких за-
гинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитеростичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського  протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, діти, які є лідерами дитячих громадських організацій; дитячих творчих колективів та спортивних команд. Дітям пільгових категорій надаються пільгові путівки – безкоштовні або з частковою доплатою.

Також улітку на території району працює оздоровчий заклад в с. Зіболках – районний дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка». Протягом літнього періоду заплановано проведення чотирьох оздоровчих змін, тривалістю 14 днів. Табір  розпочне свою роботу орієнтовно на початку червня 2016 року.

На базі центрів дитячо-юнацької творчості в містах Жовкві та Раві-Руській у червні працюватимуть табори з денним перебуванням. А також у загальноосвітніх школах будуть функціонувати мовні табори.

Для отримання більш детальної інформації про оздоровлення та відпочинок дітей влітку батькам слід звернутися в управління соціального захисту населення, що знаходиться за адресою: м. Жовква, вул. Львівська, 3, каб. 9, тел. 22-436.