Головна Соціальне життя Зацікавлені у якісному електропостачанні

Зацікавлені у якісному електропостачанні

155
0

У 43 номері наш часопис подавав лист мешканців присілку Заполе, с. Любеля, у якому йшлося про вкрай незадовільне електропостачання помешкань цього населеного пункту. Після виходу газети на адресу редакції надійшов лист-відповідь від Жовківського РЕМу. Пропонуємо його читачам.

Роботи з покращення і модернізації електропостачання у Жовківському районі, а саме у с. Любелі зі всіма присілками, проводяться, починаючи з 2005 року і тривають дотепер. Так, у квітні 2017 р. на КТП-211 (присілок Бесіди) було здійснено перетягування проводів на лініях л1 та л2 і симетрування навантажень. На КТП-252 (присілок Бориси) на лініях л1 і л2 — замінено аварійні опори. КТП-254 (присілок Боровики) — на лініях л1 здійснено заміну 18 аварійних опор, л2 — замінено 13 аварійних опор. КТП-213 (с. Любеля) проведено розвантаження лінії л3 шляхом встановлення розвантажувальної підстанції ТП 639 і, відповідно, вдалося частину абонентів перепідключити на новозбудовану ТП. ЗТП-212 (с. Любеля) на лінії л3 замінено провід і 50 аварійних опор. КТП–255 (присілок Залози) на лініях л1 замінено 24 аварійні опори, л2 — 33 аварійні опори, л3 — 27 аварійних опор, з частковою заміною проводу. КТП-213 (частина присілку Забрід) на лінії л3 замінено провід.
Щоденно командою енергетиків проводяться роботи над покращенням електропостачання. Ми знаємо, що нам потрібно ще багато працювати, аби досягти ідеального стану електромереж, однак, є обставини, на котрі ми вплинути не можемо. До прикладу, про проблему на лінії 0,4 кВт нам відомо, більше того, ми неодноразово вносили пропозиції щодо її усунення в Проект Інвестиційної програми. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, на загальнодержавному рівні скасувала ці пропозиції з метою локалізації державних коштів на більш проблемні об’єкти. Наші ж пропозиції перенесли на перспективу.

Решту аварійних об’єктів, зокрема на лініях 0,4 кВт с. Любелі, ми знову подаємо в Проект Інвестиційної програми на 2018 рік, наголошуючи на важливості вирішення цієї проблеми, яка є актуальною і для інших сіл та присілків Жовківського району, адже ми зацікавлені у забезпеченні якісного та надійного електропостачання.