Головна Спорт Борчиня зі Львівщини Марія Орлевич стала віцечемпіонкою світу в категорії U-20

Борчиня зі Львівщини Марія Орлевич стала віцечемпіонкою світу в категорії U-20

7
0

Чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів до 20 років триває в Іспанії.

Львівська спортсменка Марія Орлевич здобула срібну медаль на Чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів до 20 років (U-20), який триває в Іспанії. Марія Орлевич виступала у ваговій категорії до 76 кг, завоювавши віцечемпіонське звання.

На шляху до фіналу Марія продемонструвала високий рівень підготовки та майстерності, перемігши сильних суперниць — американку Наомі Сімон та японку Чізато Йошіду. У вирішальному поєдинку українка змагалася з представницею Індії Джйоті Бервал і, попри запеклу боротьбу, поступилася суперниці, посівши друге місце.

«Марія Орлевич є гордістю Львівщини та вихованкою Львівського фахового коледжу спорту. Її тренують досвідчені наставники Орест Скобельський та Андрій Корсун», — зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.

Довідково: Чемпіонат світу з боротьби U-20 — престижний міжнародний турнір, де змагаються найсильніші молоді спортсмени з усього світу.