Головна Спорт Львів‘янка Кароліна Келюх стала чемпіонкою Європи з велоспорту

Львів‘янка Кароліна Келюх стала чемпіонкою Європи з велоспорту

112
0

18-річна спортсменка фінішувала першою у спринті серед юніорок. У півфіналі вона впевнено здолала суперницю з Великої Британії, а у фіналі — з Франції.

Про це поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Спортсменка тренується у Дитячо-юнацькій спортивній школі імені Георгія Прокопенка та у Львівському обласному фаховому коледжі спорту. Тренують її Тарас Пилипів та Микола Залигін.

Для Кароліни — це перше в кар‘єрі «золото» чемпіонату Європи. За нього вона отримає грошову винагороду від Управління молоді та спорту Львівської ОДА у розмірі 36 тисяч гривень.

Загалом за нагороди у складі національної збірної змагаються троє представників Львівщини. За медалі також побореться 21-річна Олександра Логвінюк – майстер спорту України міжнародного класу. Спортсменку Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності тренує Євген Болібрух.

У складі збірної є і 19-річний Остап Сулковський, майстер спорту України. Він опановує велоспорт у Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Юрія Кутенка. Тренують Остапа Сергій Прийма та Сергій Теліцин.