Головна Спорт Львівщина відвідав президент FISU Леонц Едер

Львівщина відвідав президент FISU Леонц Едер

0
0

Львівщина може стати ключовим міжнародним центром студентського спорту. Президент Міжнародної федерації університетського спорту (FISU) Леонц Едер відвідав область з першим робочим візитом.

У зустрічі взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, заступник Міністра молоді та спорту України Віталій Лавров, директор департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОДА Роман Хім’як та ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ярослав Свищ.

Під час діалогу розглянули можливість проведення на Львівщині чемпіонатів FISU й включення області в календар спортивних заходів федерації на 2027–2028 роки. Окрему увагу присвятили сертифікації місцевої спортивної бази університету як регіонального центру FISU. Це дозволить зміцнити позиції області як центру розвитку студентського спорту.

Львівська область є частиною великої міжнародної спільноти, і для молоді відкриваються нові можливості щодо змагань, обмінів та стажування. Працюємо над зміцненням цієї підтримки!