Головна Спорт Львівська парафехтувальниця виборола три медалі на Кубку світу

Львівська парафехтувальниця виборола три медалі на Кубку світу

84
0

В Італії відбувся Кубок світу з фехтування на кріслах колісних.

У змаганнях взяли участь представники 26 країн світу. Для України нагороди виборювали 13 фехтувальників.

Володаркою срібної медалі у жіночій рапірі в індивідуальних змаганнях  стала представниця Львівщини Наталія Морквич. У паралімпійському спорті дівчина опинилась через аварію у 2007 році.  Наталія є володаркою понад сотні нагород з українських та міжнародних змагань, багаторазовою призеркою Кубку світу з фехтування на візках, чемпіонкою та призеркою Європи і Світу.

А за підсумками останнього змагального дня у командних дисциплінах представники Львівщини вибороли одразу кілька медалей. У чоловічій командній шпазі Антон Дацко виборов срібло.  У жіночій шабельній команді бронзу виборола Наталія Морквич.  У командній рапірі open – Андрій Демчук та Наталія Морквич вибороли срібло.

Нагадаємо, цими днями у Японії відбувся Кубок Азії з лижних перегонів серед спортсменів з інвалідністю. Представники Львівщини вибороли 4 медалі.