Головна Спорт Манола Скобельська з Львівщини виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з боротьби...

Манола Скобельська з Львівщини виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів віком до 23 років

33
0

За здобуту бронзу управління молоді і спорту ЛОВА відзначить спортсменку грошовою винагородою.

У сутичці за бронзу українка перемогла російську спортсменку, яка брала участь у змаганнях під нейтральним статусом. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Наша Манола Скобельська виборола бронзову нагороду чемпіонату світу серед спортсменів до 23 років!

У сутичці за вихід до чвертьфіналу вона програла спортсменці з Туреччини, яка у подальшому стала чемпіонкою.

Натомість спортсменка зі Львівщини у втішних сутичках перемогла представницю Тунісу, чим забезпечила собі вихід у бронзовий фінал. Тут вона перемогла спортсменку під нейтральним статусом, яка є росіянкою. Манола змагається у ваговій категорії до 68 кг. Тренує спортсменку Орест Скобельський та Олександр Ткач», – зазначив Максим Козицький.

За нагороду на змаганнях наше управління молоді та спорту Львівської ОВА виплатить Манолі грошову винагороду у розмірі 60 тисяч гривень. Премії також чекають на її тренерів.