Головна Спорт Масштабна велоподія у Жовкві зібрала майже 180 учасників

Масштабна велоподія у Жовкві зібрала майже 180 учасників

24
0

На «Zhovkva Cup Race 2024» змагалися спортсмени з 11 регіонів України.

Цими вихідними, 11-12 травня, у Жовкві відбувся Чемпіонат України з велоспорту на шосе за трековою програмою. Такі змагання на Львівщині організували вдруге. Подія зібрала велосипедистів з Тернопільської, Львівської, Харківської, Миколаївської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Черкаської, Донецької, Кіровоградської областей та Києва.

Учасники «Zhovkva Cup Race 2024» змагалися у груповій гонці, командній гонці переслідуванні та гонці скретч. Найспритніших визначали серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат. Спортсмени Львівщини здобули 17 медалей, з яких 5 золотих, 5 срібних та 7 бронзових. Найкращі результати показали:

ГРУПОВА ГОНКА СЕРЕД ЮНАКІВ:

  1. Капітан Дмитро (Черкаська область)
  2. Смолинець Олег (Львівська область)
  3. Мечніков Андрій (Львівська область)

ГОНКА СКРЕТЧ СЕРЕД ЮНАКІВ:

  1. Щербацький Максим (Львівська область)
  2. Мечніков Андрій (Львівська область)
  3. Бесага Ярослав (Львівська область)

КОМАНДНА ГОНКА СЕРЕД ДІВЧАТ:

  1. Арсеньєва Вероніка, Селезньова Вероніка, Лагоцька Олена, Пукій Анна (Львівська область)
  2. Омел’яненко Анастасія, Шевердіна Софія, Місінцова Вероніка, Вергелес Анастасія (Хмельницька область)
  3. Кубрак Єва (Львівська область), Білецька Софія, Білецька Марта, Гончарук Олександра (Львів-Жовква).

Усі результати змагань можна переглянути тут.

«У нас є шість потужних спортивних шкіл, які розвивають велоспорт та десятки фахових тренерів, які виховують спортсменів рівня чемпіонатів світу та Європи. А серед найтоповіших велосипедистів Львівщини – срібна призерка Олімпійських Ігор у Токіо Олена Старікова», – додає начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

До речі, Олена Старікова стала однією з героїнь відеопроєкту управління молоді та спорту «На межі» – циклу розповідей про спортсменів Львівщини, які брали участь в Олімпійських Іграх у Токіо (https://youtu.be/t0N-OLjrx90?si=ALRQkgBzdm8gjEXc).

Додамо, що упродовж останніх років саме Львівщина є ключовим регіоном у проведенні шосейних національних змагань, кожні з яких об’єднують близько тисячі учасників, зокрема: