Головна Спорт На Львівщині відбудеться чемпіонат України з армрестлінгу

На Львівщині відбудеться чемпіонат України з армрестлінгу

235
0

У п’ятницю, 12 серпня, у спортивному комплексі «Боско-Арена» стартує чемпіонат України з армреслінгу серед дорослих, молоді та ветеранів.

Рукоборці старатимуться показати свій максимум, адже на кону будуть не лише медалі, а й право представляти Україну на чемпіонаті світу, що відбудеться у жовтні у Туреччині.

Загалом на змаганнях очікують приблизно 300 спортсменів, що представлятимуть 18 регіонів України. Чисельно на змаганнях буде представлена збірна Львівщина – загалом у трьох вікових категоріях за нашу область змагатимуться 70 спортсменів. Це вихованці Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи та спортивного клубу «Львівські леви».

Змагання організовує Федерація армреслінгу України та Львівська обласна федерація армреслінгу за погодженням з управлінням молоді та спорту Львівської ОВА. На завтра заплановані мандатна комісія та зважування спортсменів, у суботу відбудуться поєдинки на ліву руку, а в неділю – на праву руку.

Востаннє Львівщина приймала чемпіонат України цих вікових категорій у 2020 році.

Нагадаємо, торік у листопаді спортсмени з Львівщини виграли 16 медалей чемпіонату Європи з армреслінгу.

Цьогоріч українська команда на змаганнях була представлена нечисельно, та рукоборці Львівщини все одно зуміли здобути для нашої країни три медалі.