Головна Спорт Представник Львівщини здобув золото на етапі Кубка світу

Представник Львівщини здобув золото на етапі Кубка світу

63
0

Попереду в спортсменів ще три гонки з парабіатлону: спринт на 7,5 км, гонка переслідування на 2,4 км та індивідуальна гонка на 10 км.

Щойно завершився перший етап Кубка світу в Тоблах, де Павло Баль здобув 4 нагороди з чотирьох можливих, як стартував наступний етап змагань серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в італійському місті Мартель.

Сьогодні змагалися у спринті на дистанції 1,2 км, де Павло Баль здобув золото, а Василь Кравчук фінішував шостим.

«Нагадаємо, що обидва лижники є представниками Львівського обласного центру «Інваспорт». Пало Баль тренується під керівництвом Богдана Добрянського, а Василь Кравчук – Володимира Любіжаніна. Попереду в наших спортсменів ще три гонки з парабіатлону: спринт на 7,5 км, гонка переслідування на 2,4 км та індивідуальна гонка на 10 км. Вболіваємо!» – додає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

До слова, змагаються учасники на висоті 1700 м над рівнем моря, а триватиме етап Кубка світу до 5 лютого.