Головна Спорт Спортсменка Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олена Старікова перемогла на міжнародних...

Спортсменка Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олена Старікова перемогла на міжнародних перегонах у Бельгії

80
0

Цими вихідними на міжнародних трекових змаганнях у Генті  титулована львівська велосипедистка Олена Старікова виборола золото у спринті.

У фінальному заїзді Олена випередила спортсменку з Франції.

26-річна Олена Старікова – спортсменка Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності та Збройних сил України. Велосипедистка має найвище звання – Заслужений майстер спорту України.

На Олімпійських Іграх у Токіо в індивідуальному жіночому спринті спортсменка фінішувала другою. Велосипедистка також стала четвертою у фінальному заїзді гонки кейрін. У 2021 році Олена виборола срібло на чемпіонаті Європи з велоспорту у дисципліні кейрін. Раніше атлетка також стала чемпіонкою Європи.