Головна Спорт У Львові стартував благодійний турнір з футзалу для підтримки Збройних Сил України

У Львові стартував благодійний турнір з футзалу для підтримки Збройних Сил України

225
0

Сьогодні, 5 грудня, у Львові розпочався турнір з футзалу за участі команд обласних рад Львівської, Київської, Запорізької, Тернопільської та Волинської областей, Луганської та Львівської обласних військових адміністрацій, Львівської районної ради, а також Львівської асоціації футболу та Асоціації футзалу Львівщини.

Мета турніру – збір коштів на підтримку Збройних Сил України.

Символічно, що у першому матчі турніру зустрінуться депутати Львівської обласної ради з командою Луганської військової адміністрації, а також Волинської облради, Львівської районної ради, Асоціації футзалу. В іншій групі між собою зіграють Тернопільська, Запорізька та Київська обласні ради, Львівська ОВА та Асоціація футболу.

Привітала присутніх на урочистому відкритті змагань голова Львівської обласної ради Ірина Гримак: «Дякую учасникам турніру, які у такий непростий для країни час знайшли можливість приїхати на Львівщину та взяти участь у таких змаганнях, які справді об’єднують і надихають.
Ви є тут, щоб показати, що Україна єдина, українці – незламний народ, з  рішучою волею та жагою до свободи, заради нашого майбутнього і нашої перемоги.
Цей турнір, ці змагання також дають силу та мотивацію нашим хлопцям на фронті.
Віримо в успіх наших Збройних сил і в те, що скоро наші хлопці щасливо повернуться додому».

Перший заступник голови Львівської асоціації футболу Ярослав Грисьо наголосив, що сьогоднішній турнір має благородну мету – це допомога нашим захисникам на передовій та наш вклад у майбутню перемогу.

Фінал турніру та нагородження переможців відбудеться 6 грудня.

Організаторами благодійного заходу є Львівська обласна рада, Львівська асоціація футболу та Асоціація футзалу Львівщини.