Головна Спорт У Львові відновлюють безкоштовні заняття зі скандинавської ходьби

У Львові відновлюють безкоштовні заняття зі скандинавської ходьби

156
0

Після літньої перерви у Львові відновлюють безкоштовні тренування зі скандинавської ходьби у Стрийському парку. Заняття відбуватимуться щовівторка о 16.00. Їх організовує Львівський обласний центр «Спорт для всіх».

Скандинавська ходьба є унікальним видом оздоровчої практики, який з кожним роком набирає все більшої популярності. Вона є одним із найлегших способів стати більш активним та здоровим. Вперше безкоштовні заняття з цього виду спорту обласний центр запровадив у квітні минулого року. Кількість учасників відкритих тренувань завжди різна – іноді охочих навчатися скандинавської ходьби буває й до пів сотні.

Заняття безкоштовні, їх проводить професійна тренерка Оксана Заліско — віцепрезидентка Української Федерації Скандинавської ходьби з міжнародних зв’язків, призерка й переможниця міжнародних змагань. Для того, аби займатись скандинавською ходьбою, потрібні лише спеціальні палиці. «Спорт для всіх» на перших тренуваннях надаватиме їх тим, хто ще не має, але хоче спробувати.

«Цього разу ми особливо поширюватимемо інформацію про можливість тренувань серед внутрішньо переміщених осіб. Для них це можливість не лише потренуватись для здоров’я, а й знати нових товаришів чи товаришок, зменшити за допомогою активності рівень стресу й напруги », – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Перше заняття відновленого циклу відбудеться вже цього вівторка, 11 жовтня, на вулиці Самчука 14 поблизу корпусу кафедри фізичної культури «Львівської Політехніки».

До речі, ті, хто почуватиметься достатньо впевнено у техніці після перших занять, наприкінці жовтня зможуть позмагатись на відкритому кубку зі скандинавської ходьби «Львівська осінь». Попередня реєстрація учасників, з наданням стартового номеру, відбуватиметься до 20 жовтня за посиланням.