Головна Спорт В Жовкві відбувся юнацький футбольний турнір

В Жовкві відбувся юнацький футбольний турнір

481
0

За ініціативи громадськості міста Жовкви, федерації футболу Жовківського району, дитячо-юнацької спортивної школи у 2008 році започатковано проведення Міжнародного дитячо-юнацького турніру з футболу пам’яті колишнього вихованця Жовківської ДЮСШ та ФК «Карпати» (Львів)  Василя Ковцуна.

Цей турнір проводять задля популяризації і розвитку дитячого футболу на Жовківщині, фізичного розвитку підростаючого покоління. У цьогорічних змаганнях, які відбулися на  стадіоні «Розточчя»  у  Жовкві  22-24 серпня 2018 року, взяли участь 8 команд із України та Польщі.

На відкритті турніру учасників змагань привітали голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, перший заступник голови федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо та мер міста Жовкви Петро Вихопень. Упродовж перших двох днів матчі відбувались у двох групах, а в останній — стикові матчі та фінал. У запеклій боротьбі були визначені переможець та призери турніру, зокрема, першими стали вихованці ДЮСШ ФК «Карпати» (м. Львів), другу сходинку посіла команда ДЮФШ ФК «Ворскла» (м. Полтава), останнє призове місце вибороли футболісти ДЮСШ ФЦ «Барса»
(м. Суми). На четвертому місці розташувалася команда АМС ФК «Гетьман» (м. Замосць, РП), п’яті — футболісти ДЮСШ ФК «Десна» (м. Чернігів), шостими стали вихованці ДЮФК ФК «Спарта» (м. Одеса), а останні два місця посіли  команди ДЮСШ (м. Жовква) та ДЮСШ ФК «Геліос» (м. Харків). У День Незалежності на церемонії закриття турніру нагородили футбольних арбітрів, спонсорів, переможців у 8 особистих номінаціях та переможців і призерів футбольного турніру. Організатори доклали усіх зусиль, аби такі зустрічі були приємними і запам’яталися новими цікавими спогадами і спілкуванням.