Головна Свято Дякуємо Богу за прожитий рік

Дякуємо Богу за прожитий рік

637
0

Уже традицією стало у м. Жовкві прощатися з роком, який відходить, подячним Молебнем та зверненням очільників до жовків’ян.

Так і цьогоріч, о 19.30 жителі зібралися біля фігури Матері Божої на площі Вічевій для подячного Молебню, який провадили священнослужителі місцевих церков.

«Рік, що відходить, був непростим. Ми дякуємо Богу, що прожили його, ми віримо в те, що добро все-таки переможе. Війна закінчиться. Миру, злагоди, добробуту в році новому, Вам, дорогі жовків’яни»,— так щиро і душевно зверталися отці до вірян, благословляючи на 2017-й рік.

Доволі змістовно звучали звернення і районних керівників – голови Жовківської районної ради Романа Горбаня, першого заступника голови Жовківської РДА Любові Дунець. Їхні промови вельми зворушили мешканців району. Очільники підкреслили значимість миру у наших, тобто жителів західного регіону, домівках, спокою, теплоти та ситості. Дякуючи за прожитий рік, керівники з упевненістю мовили, що усілякі негаразди переживемо, адже ми — сильний народ, витривалий та мужній. І згуртувавшись, таки збудуємо велику могутню європейську державу.

Заключне й найбільш вагоме для жовків’ян слово висловив мер міста Петро Вихопень. Він провів аналіз зробленого за 2016 рік, намітив плани на наступний.

Щедрі зичення з новорічно-різдвяними святами адресували усім чоловіча хорова капела Жовківського районного Народного дому «Діброва» (керівник Р. Слука) та тріо дівчат, вихованців Жовківського центру творчості (керівник А. Щурик), котрі колядками чудово звеселили присутніх цього вечора.

Отож, нехай ці свята принесуть нам достаток і добробут, хай запанують в домівках мир, взаєморозуміння й любов, а вифлеємський вогонь зігріє кожного своїм теплом. Хай нам щастить!

Зоряна ГУМНИЦЬКА.