Головна Свято І в незрячих є свята

І в незрячих є свята

400
0

Гарний і вагомий ювілей — 35-річчя від дня створення — відзначила Жовківська організація  українського товариства сліпих (УТОС), до якої входять люди з інвалідністю зору І та ІІ груп. У районному Народному домі ювілейна зустріч зібрала понад сотню інвалідів.

Голова МПО та УТОСу Оксана Городович щиро привітала колег, побажала міцного здоров’я, злагоди в родинах, благополуччя та мирного неба. Також вона коротко зупинилась на історії створення товариства, його меті та завданнях.

Про досягнення організації говорила заступник голови товариства Надія Березюк. Вона подякувала за підтримку та фінансову допомогу усім присутнім, щедрим меценатам, завдяки яким відбуваються культурно-масові заходи, проводяться екскурсії тощо.

Начальник відділу Жовківського районного управління соцзахисту населення по роботі з інвалідами та пенсіонерами у Жовківському районі О. Томашевська кваліфіковано та аргументовано відповіла на усі питання, що хвилювали присутніх. За дорученням районної державної адміністрації та з нагоди ювілею товариства вона вручила грамоти активним членам: А. Ф. Пелик, В. А. Кордобі, В. В. Деркач, М. А. Коляді та Г. С. Філь.

Із благодійним концертом перед присутніми виступив гурт «Галичани» (на світлині), що підготував тематичну програму «Любов врятує світ від злоби». Тепло аплодувала зала виконавцям пісень В. Білецькому, А. Пелик, В. Кордобі та Б. Коцьку. Читала поезію В. Деркач.

Гарний вечір дозволив трішки призабути проблеми, з якими щоденно стикаються незрячі інваліди. А ще б вони  дуже хотіли почути на вечорі представників влади.

Валерія Головко,

Надія Жайкова.