Головна Свято Із почуттям обов’язку та відповідальності працюють держслужбовці

Із почуттям обов’язку та відповідальності працюють держслужбовці

243
0

Із нагоди Дня державної служби, який відзначається 23 червня, у районному Народному домі відбулася урочистість, у якій взяли участь державні службовці управлінь та відділів Жовківської райдержадміністрації та працівники установ, організацій району, запрошені.

У вступній промові отець Михайло, ЧСВВ, побажав державним службовцям гідно виконувати покладені на них обов’язки і з Божою поміччю бути прикладом у суспільстві.

Із вітальним словом до присутніх звернулася голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур. Очільниця району подякувала колегам за щоденну працю на ниві державної служби, за відповідальність і фаховість. Адже крізь призму діяльності кожного працівника державної служби громадяни  вбачають державу і владу. Тому на дежслужбовців покладена особлива місія виконання довірених державою завдань.  Н. Щур побажала усім натхнення, невичерпної енергії, творчої наснаги та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України. Разом із тим вона наголосила на плідній співпраці з районною радою, засвідчивши це дружнім рукостисканням. За високу професійність, відданість справі, зміцнення авторитету публічної влади та з нагоди Дня державної служби кращих службовців нашого району нагороджено грамотами Жовківської районної державної адміністрації.

Щирі зичення з нагоди професійного свята адресували державним службовцям голова районної ради Роман Горбань, його заступник Алла Жук, депутат Львівської обласної ради Андрій Дума, колишній голова райдержадміністрації Михайло Заболоцький, ветеран державної служби Любов Самотій (на світлині).

Святковості заходу додали виступи учасників художньої самодіяльності. У програмі концерту вітальні номери представили Юлія Капітан, Галина Дорош, Галина Чорна, Ольга Гель, клуб бального танцю Gloria dance (кер. С. Дмитрук), хореографічна студія Stan (кер. Л. Томак).

Уляна ЛАЩІВСЬКА.