Головна Свято Колектив Жовківського «Галсільліс» привітали із професійним святом

Колектив Жовківського «Галсільліс» привітали із професійним святом

366
0

Щорічно у третю неділю вересня відзначають День працівників лісу. Традиційно, до свята підбивають попередні підсумки господарського року, що минає.

Про роботу, труднощі і свої успіхи розповіли на святі Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс».

Директор підприємства Василь Сало привітав колектив, очолюваного ним підприємства, та ознайомив з підсумками роботи за 8 місяців.

Протягом звітного періоду підприємство провело всіх рубок на площі 256,3 га, з яких заготовлено ліквідної деревини 3516 куб. м. Уся заготовлена деревина була реалізована на внутрішньому ринку на суму 3,684 млн.грн. Середня заробітна плата на підприємстві склала 9012 грн, сплачено податкових платежів на суму 1, 745 млн.грн.

Привітали колектив Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» із професійним святом голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур та заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук.

Надія Щур побажала працівникам лісового господарства міцного здоров’я, щастя і благополуччя, миру та подальших успіхів у роботі, а також зазначила, що працівники підприємства роблять надзвичайно важливу роботу, бо існує велика потреба у примноженні зеленого багатства України.

У ході святкувань колективу Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» та найкращим працівникам лісового підприємства були вручені почесні грамоти.

Колектив Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» привітали із професійним святом
Колектив Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» привітали із професійним святом
Колектив Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» привітали із професійним святом