Головна Свято Музичний ярмарок на Жовківщині

Музичний ярмарок на Жовківщині

208
0

Травень — місяць квітів і свят, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. Одним із найбільш зворушливих, найдушевніших, найтепліших і близьких серцю кожної людини є День матері — свято, яке ми відзначаємо у другу неділю травня. Не оминуло це свято і наше село. У неділю, після Святої Літургії, туринчани зібрались у Народному домі на «Музичний ярмарок», присвячений Дню матері.

Участь в урочистому концерті брали учні всіх класів, вони представляли свої найкращі художні номери, які назбирались у них за цілий навчальний рік. Цього дня на сцені звучали неперевершені пісні про маму, про неньку-Україну, також глядачі були в захваті від запальних хореографічних композицій, які підготували О. А. Комісарчук та М.В. Купецька.

Та не тільки сльози розчулення блищали на очах матусь, позитивний настрій та щирий сміх забезпечив мультиплікаційний герой Карлсон (учень 4 класу Анатолій Васечко), який допомагав талановитим ведучим Юлії Лущинській та Віталію Юфиму вести свято.

Приємним сюрпризом для глядачів і для учасників свята був виступ вихованців Жовківської школи мистецтв. Бурхливими оплесками присутні дякували ансамблю скрипалів під керівництвом Ірини Нестерович (на світлині) за виконані композиції «Гей, соколи» та «До радості». Свою шану та повагу до матерів учні намагалися передати в кожному слові, в кожній пісні, у кожному русі. Тут звучали слова вдячності і трепетної любові, святково прикрашена зала була наповнена теплом та ласкою усміхнених поглядів матерів, чистотою та щирістю глядацьких емоцій.

На завершення свята директор школи Марія Висоцька привітала усіх присутніх з Днем матері та висловила слова подяки організаторам цього чудового дійства: заступнику директора школи з виховної роботи Ярині Купецькій та директору НД «Просвіта» Роману Висоцькому. Усі учасники свята отримали солодкі подарунки від спонсорів: власників торгових точок на території села, а саме: дякуємо приватним підприємцям Ю.П. Мандрику, А. І. Душному, Н. І. Васько, Л. І. Фуц, а також адміністратору ТзОВ «Левмарк» А. М. Голодняк. Окрему вдячність за сприяння та підтримку висловлюємо сільському голові О. Д. Пугачу та завідувачу сектору молоді та спорту Жовківської РДА О. Л. Калиновській.

Так, все найкраще, що є на землі, починається з мами. Тож давайте любити і цінувати наших найрідніших у світі людей – матусь – щохвилини, а не лише у святкові дні. Бережімо наших матерів, даруймо їм хвилини щастя, вітаймо їх зі святом, яке їм по праву належить!

Мар’яна ВЕЛИКА,
педагог-організатор
Туринківської ЗОШ.