Головна Свято Новорічні вечорниці у Любелі

Новорічні вечорниці у Любелі

468
0

Другий рік поспіль жителі Любелі, а також гості села мають можливість відвідати «Новорічні вечорниці».

«Кожного року 31 грудня, ми з друзями ходимо в лазню…». Саме слова з усім відомого фільму «Іронія долі, або З легкою парою», мабуть, взяли собі за гасло організатори «Новорічних вечорниць» у Любелі. Тільки замість лазні усі ідуть у Народний дім, і не 31 грудня, а у перші години нового року. Адже саме там, цієї ночі відбувається святковий концерт, організаторами якого є працівники культури, а також активні мешканці Любелі.

Зал Народного дому був заповнений глядачами ще до початку виступу. Прийшли як підлітки, так і люди поважного віку, які вирішили порівняти вечорниці своєї молодості із сучасними. А також просто відпочити і розділити з друзями та знайомими новорічний настрій.

Розпочалося дійство з привітань Діда Мороза і Снігуроньки, котрі є символом Нового року.

Головною родзинкою вечора стала місцева версія програми «Як дві краплі», де жителі Любелі виступали у ролі знаменитостей (і справді були дуже схожі на них). Спершу на сцену піднявся гурт «Шоколадка», учасники якого побажали присутнім «шоколадного» нового року. Далі до глядачів вийшов мегапопулярний Dzidzio з Лесиком і Юліком. А також Іван Попович, Михайло Поплавський та гурт «Лісапетний батальйон». Усі вони вітали глядачів у Новим роком та дарували свої найпопулярніші пісні.

У ході вечорниць, кожен, хто прийшов, міг бути як глядачем, так і активним учасником. Адже під час свята відбувалися різноманітні конкурси, учасники яких отримували заохочувальні подарунки.

 Метою проведення даного заходу було створення свята для місцевих мешканців, гостей села. А також культурного відпочинку для молоді, оскільки дискотека, у зв’язку з Різдвяним постом, заборонена.

Можна з упевненістю сказати, що мета була досягнута, усі присутні отримали заряд хорошого настрою на весь рік. Адже в народі кажуть: «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш».

Оксана ЛУЩИК.