Головна Свято Відповідально, впевнено та сміло

Відповідально, впевнено та сміло

432
0

Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства в Україні щорічно відзначають в останню неділю жовтня.

Із  року в рік у країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Не секрет, що  автотранспорт у нашій державі перевозить 88% пасажирів і  22% вантажів.

Дороги − це символ руху, життя.  Вони ведуть нас сьогоденням та у майбутнє, згуртовують з близькими і рідними, об'єднують та зближують як  народи, так і  країни нашої планети. Дорога впевнено й сміло веде до кращого життя, до економічного зростання, добробуту.

Професійне свято, яке тісно пов’язане із дорогами, це − свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Вже понад 15 років добросовісно виконує свою роботу дочірне підприємство «Автосвіт» Відкритого акціонерного товариства «Львівське АТП-14631», що було створене у м. Раві-Руській. 2008 року його реорганізували у ТзОВ «Авто і світ». Очолює колектив, котрий налічує понад 70 працівників, виважений керівник Петро Петрусь.

Автобуси підприємства виконують регулярні міжнародні рейси Миколаїв-Люблін, Новояворівськ-Люблін, Жовква-Томашів, Рава-Руська-Томашів, Новояворівськ-
Томашів, Великі Мости-Томашів. Окрім того, підприємство обслуговує приміські маршрути у Жовківському районі.

Слід сказати, що останнім часом підприємство поповнилось автобусами марок "Рено", "Ванхул", "Неоплан".

2004 року підприємство збудувало сучасну автостанцію у м. Жовкві. ДП «Авто і Світ» належить до найкращих платників податків Жовківського району, 2012 року було визнане Жовківською державною адміністрацією, як краще мале підприємство району.

Забезпечуючи вчасне перевезення людей і вантажів, автомобілісти вносять надзвичайно вагомий внесок у життя суспільства та подальший успішний розвиток нашої країни. Вони вправно керують складною новітньою технікою, новими авто. Ці люди є знавцями своєї справи. Вони відповідально виконують свій обов'язок як перед суспільством, так і перед державою.

Зоряна МИКИТЮК.