Головна Свято Привітання Голови Жовківської районної ради працівників місцевого самоврядування

Привітання Голови Жовківської районної ради працівників місцевого самоврядування

383
0

День нашого свята пов’язаний із здобуттям Україною незалежності та розбудовою власної державності і демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів українських територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі. Адже майбутнє України та економічний розвиток територій  великою мірою залежить від ефективної роботи  органів місцевого самоврядування.

Перед самоврядними громадами нині постає чимало викликів, таких, як пошук місцевих резервів і залучення інвестицій, забезпечення соціальної та економічної стабільності, вміле спрямування місцевої ініціативи на збалансований розвиток. 

Жовківська района рада тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування  в рамках Асоціації місцевих рад Жовківського району, а також відіграє вагому роль у Львівській  обласній Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини». Нас чекає клопітка  робота на шляху адміністратино-територіальної реформи.

Під час Революції Гідності місцеве самоврядування в районі взяли на себе всю відповідальність за виконавчі органи влади. Згуртувавшись навколо ідеї Євромайдану, наші місцеві ради працювали всі, як один — на перемогу Революції Гідності. Зі всіх територій району надходила допомога Майдану. Було прийнято рішення про створення виконавчого комітету при районній раді.

Напередодні святкування Дня місцевого самоврядування, хочу подякувати  головам усіх місцевих рад та їхнім працівникам, депутатському корпусу району, працівникам аппарату районної ради за згуртованість та самовіддану працю під час Революції Гідності та нині, коли російський агресор напав на нашу державу.

Часи випробувань показали, що  місцеве самоврядування готове взяти на себе відповідальність за добробут і спокій громадян нашого району. Новообраній Верховній раді України потрібно зробити зміни в Законі і Конституції України, щоб на законодавчому рівні  закріпити повноту влади та відповідні механізми для органів місцевого самоврядування. За прикладом не треба іти далеко.
Достатньо взяти  кращий досвід нашого найближчого сусіда — Республіку Польщу.

Тож, дорогі працівники місцевого самоврядування, весь депутатський корпус,  дозвольте  мені привітати Вас з  прийдешнім професійним святом, побажати нам  усім миру, здоров'я, душевного спокою, добробуту  в сім'ях та віри в краще майбутнє. Хай Матір Божа  завжди  оберігає наші родини, весь наш район і всю Україну.

Будьмо разом і робімо одну велику справу для розвитку могутньої Української держави в Європейській спільноті та усьому світі!

Слава Україні ! Героям Слава!

Голова Жовківської районної ради Тадей ШВАЙ