Головна Свято Шевченкове слово живе у віках

Шевченкове слово живе у віках

421
0

Читання поезії Т. Г. Шевченка вже стало доброю традицією у Зубейківській бібліотеці. Днями до неї завітали її активні читачі.

Розгорнуті книжкові виставки, тематичні полички: «Шевченко — наш сучасник», «Кобзарева струна не вмирає», де закладено повчальний зміст та достойне художнє оформлення.

Працівник бібліотеки Ольга Матерна, звертаючись до читачів, розповіла про тяжку долю Кобзаря, його талант, увагу до нього з боку мільйонів, а також гнітючу самотність, яку відчував поет впродовж життя.

Учні — Іванна Павлик, Андріяна Павлик, Анна Опенченко, Діана Копоть, Андрій Волинець брали участь у конкурсі читання віршів Кобзаря. У них виходило чудово, бо спромоглися достукатися до кожного глядацького серця.

Професійне читання вірша «Утоплена» у виконанні Катерини Сало не залишило у залі байдужих. Усі аплодували виконавиці пісні «По діброві вітер віє» Марії Саламасі.

Пам’ятним й цінним подарунком бібліотеці стали книги, подаровані депутатом районної ради Іваном Павликом, який щиро подякував організатору конкурсу Ользі Матерній, яка гідно відзначила усіх учасників.

Марія Думич, вчитель початкових класів.