Головна Свято В Малехові відсвяткували 600-річчя надання селу Магдебурзького права

В Малехові відсвяткували 600-річчя надання селу Магдебурзького права

428
0

12 жовтня, на стадіоні села відбулося святкування 600-річчя надання селу Малехів Магдебурзького права.

На урочистості завітали поважні гості: Народний депутат України Павло Бакунець та перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець.

Захід розпочався з спільної молитви. До святкового концерту підійшли з творчістю та гумором. Музичними подарунками для мешканців села, гостей свята стали виступи у виконанні майстрів творчої самодіяльності, аматорських колективів, вихованців навчальних закладів громади.Святкова програма була насичена танцювальними та вокальними композиціями. А публіка, в свою чергу, вдячно виражала позитивні емоції бурхливими оплесками у гарному піднесеному настрої.

Також глядачам були представлені показові виступи кінологічного центру, де діти та дорослі із захопленням спостерігали за трюками, які виконувала німецька вівчарка та коні.

Теплі та щирі слова вітань лунали на святі від першого заступника голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, яка не залишали без уваги успіхи громади, щиру та наполегливу працю жителів села. Побажала нових звершень, невичерпної енергії, добробуту та процвітання.

За сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов’язків за активну участь у громадському та культурному житті села та з нагоди святкування 600-річчя надання селу Малехів Магдебурзького права Грамотами Жовківської районної державної адміністрації були відзначені кращі : голова Малехівської сільської ради Володимир Сеньковський, секретар ради Микола Остпчук та секретар виконкому ради Наталія Савочка.

Святкування пройшло у дружній атмосфері, піднесеному настрої, по-сімейному радісно та щиро.

Організаторам свята вдалося здивувати гостей красивою та насичено програмою. Можна з упевненістю сказати – свято вдалося!

Святкування 600-річчя надання селу Малехів Магдебурзького права

Святкування 600-річчя надання селу Малехів Магдебурзького права

Святкування 600-річчя надання селу Малехів Магдебурзького права

Святкування 600-річчя надання селу Малехів Магдебурзького права