Головна Свято В Жовкві у Народному домі відбулося «Прощання з колядою»

В Жовкві у Народному домі відбулося «Прощання з колядою»

739
0

Час невпинно біжить вперед, і від коляди залишається лише тиха мелодія, яка карбується в нашу пам’ять і вичікує свого звучання на наступний рік. Із цієї нагоди 10 лютого в м. Жовква у Народному домі відбулося «Прощання з колядою».

Участь у заході взяли голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич.

Лунали прекрасні колядки у виконанні хорів Жовківщини, як і найбільш поширені так і старовинні. Було використано також і сучасні колядки про наше наболіле, про теперішню ситуацію на Сході, і патріотичні віншування.

Цьогоріч в заході прийняли участь 13 колективів.А саме: Народна чоловіча хорова капела “Діброва” Жовківського РНД (керівник Роман Слука), Народна хорова капела “Розточчя” Жовківського РНД (керівник Володимир Орищак),дитячий хор ЖДШМ керівник (Надія Когут), парафіяльний хор церкви св.Юрія м.Рава-Руська (керівник Микола Солтис), Народний вокальний ансамбль “Журавка” Жовківського РНД (керівник Ліліана Зінчук), дитячий хор “Тавор” церкви Воздвиження чесного хреста с.Добросин (регент Ольга Гуркало), Народний хоровий колектив “Відродження” НД м.Дубляни (керівник Наталія Федина), парафіяльний хоровий колектив церкви “Вознесіння” м.Рава-Руська (регент Мар’ян Підчеха),Хоровий колектив “Перевесло” НД смт.Куликів (керівник Роман Солтис), Парафіяльний хор Різдва Пресвятої Богородиці с.Лавриків (регент Михайло Сало), Народний ансамбль бандуристів “Горлиця” Жовківського РНД (керівник Марія Процайло), парафіяльний хор церкви Преподобної Парасковеї с.Туринка (регент Галина Вус), парафіяльний хоровий колектив Крехівського монастиря о.Василіян (регент о.Василь Мендрунь).
«Величезне дякую кожному, за його велику та малу, таку різну частку внесену в нашу духовність, розвиток нашої культури. Я бажаю всім добра, здоров`я. Нехай Господь благословить ваші таланти»,- зазначила у своєму виступі Надія Щур.

Колядував весь зал. Не можливо передати тих емоцій і враження з якими люди йшли додому.

Приємно було бачити серед глядачів багато дітей та молоді, які підспівували разом з колядниками.

Свято 'Розколяди' пройшло у Жовкві

Свято 'Розколяди' пройшло у Жовкві

Свято 'Розколяди' пройшло у Жовкві

Свято 'Розколяди' пройшло у Жовкві

Свято 'Розколяди' пройшло у Жовкві