Головна Свято Своє професійне свято відзначали жовківські лісники

Своє професійне свято відзначали жовківські лісники

556
0

Подяка людям, що бережуть ліс

Ліс — море приємних емоцій. Природа наділила ліс величністю, а лісівники ДП «Жовківський лісгосп»  під умілим керівництвом свого керманича Степана Сохнацького, зуміли її поєднати з приземною рослинністю — квітами. Адже квіти приваблюють і зачаровують. Так, на території державного підприємства розрослася  палітра вічнозелених та квітучих рослин. Люди, які вирощують ліси та гаї, мають почуття прихильності до всієї флори, старанно бережуть і примножують зелений покрив Землі. І в день професійного свята було приємно побувати у цьому куточку зелені та цвітіння.

Із нагоди святковостей завітали до жовківських лісівників гості — заступники голів Жовківської РДА та районної ради Юрій Дубневич та Алла Жук, о. Василь, ЧСВВ, які привітали та вручили відзнаки кращим працівникам підприємства, а священнослужитель відправив подячний Молебень.

Не менш цікаво та неординарно зустріли своє професійне свято і лісівники ДП «Рава-Руський лісгосп» (керівник Антон Косовський) та Магерівського лісгоспу ДП «Львівський військовий лісокомбінат» (директор Тарас Никончук), яких щиро здоровила районна влада, бажаючи досвідченим фахівцям, справжнім знавцям своєї справи благополуччя, міцного здоров’я та вагомих трудових успіхів.

Марія МИХАЛЬСЬКА