Головна Свято Свято букварика на Жовківщині

Свято букварика на Жовківщині

351
0

«Якщо твої плани розраховані на рік — сій жито, якщо на десятиліття – сади дерево, якщо на віки — виховуй дітей!» — пролунало голосно та урочисто з уст першої вчительки 1-В класу Жовківської ЗОШ № 1 Галини Шай під час проходження святкового дійства – прощання з першою книгою школярів.

Це свято, на якому дітлахи прощаються зі своїм першим та головним підручником – Букварем. До нього діти готувались старанно, але більших зусиль доклала вчителька Галина Ярославівна. Вона оживила 33 букви – подружки, а також цифри, які вправно танцювали, співали та розказували віршики. Були присутні і перші підручники школяра:  Букварик, Українська мова, Математика, Природознавство. Дитяче та водночас серйозне свято не забудеться ні школярам, ні їхнім батькам. Приємно, що над майбутнім наших діток працюють не лише батьки вдома, але й вчителі у школі. На святі можна було переконатися у цьому. Галина Ярославівна представила слайд-шоу фотографій життя за цілий навчальний рік у першому класі. Починаючи з 1першого дзвоника, перших уроків, на яких діточки невпевненим поглядом дивились на учительку. Далі — веселіше, кумедні ситуації на перервах, обіди у їдальні, уміло виконані та не дуже роботи на уроках трудового навчання, малювання. Не залишились без уваги і батьки першокласників. Для них також були завдання, які могли оцінити їхні діти.

Свято букварика закінчилось, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято — перша сходинка у шкільному житті. Доречно подякувати та низько уклонитись учительці за любов, доброту, терпеливість та її щиру самовідданість дітям. І нехай найзаповітніші плани  в ім’я розквіту рідної України та для піднесення добра втіляться в життя.

Зоряна КРЕХОВЕЦЬ.