Головна Свято Три празники в гості

Три празники в гості

291
0

Святковий новорічно-різдвяний настрій запанував у Жовківській загальноосвітній школі № 1. Учні 4-го класу  разом із вчителькою Оленою Козак підготували Різдвяне свято «Прийдуть три празники в гості».

Разом із січнем до нас приходять три радісні свята. Це найочікуваніше – Різдво Христове, Новий рік (Василя), Водохреща. Тож нехай дзвенять срібні дзвіночки під вікнами, хай люди тішаться, що до них ідуть аж три празники в гості, а побажання маленьких колядників «Сійся, родися!» неодмінно хай збудеться. Це віншування конче нам необхідне сьогодні, коли ми прагнемо відродити ці красиві, глибоко народні обряди.

Четвертокласники Остап Демків, Христина Гнідець, Юрій Куликовець, Юліта Недзельська, Віталій Юфим, Павло Шарко, Орест Палій, Роман Паска, Олександр Кобак, Тарас Гронович, Юрій Климко, Богдан Гібляк, Ангеліна Рак, Юрій П`єх захопили присутніх гарним виконанням ролей героїв вертепу. Новорічні віншування, щирі побажання, різдвяна коляда подарували присутнім позитивні емоції, додали оптимізму й натхнення.

Є скарби, заховані в землі, є такі, що розташовані на поверхні і передаються з покоління в покоління, чаруючи людську душу. До таких скарбів належить пам`ять роду, його звичаї, традиції, обряди. Зберегти їх від забуття і байдужості, відродити в родинах – ось на що треба звертати увагу.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.