Головна Свято Святкували День Матері у Жовкві

Святкували День Матері у Жовкві

655
0

13 травня у день святкування Дня матері у районному Народному домі м. Жовква відбувся неперевершений концерт, який підготували вихованці та педагоги Жовківського центру творчості, за сприяння служби у справах дітей Львівської ОДА. Це була посвята усім матерям, які щодня вболівають за кожен крок дитини на життєвій стежині.

Не дивлячись на те, що дитячий концерт, приурочений Дню Матері, є щорічним і традиційним, інтерес до нього щоразу зростає. Він став знаковим явищем в культурно-мистецькому житті району. Адже це добра нагода для обдарованих дітей не лише привітати своїх матерів і сказати їм щирі слова, а й показати свої таланти та можливості.

Подячні слова прозвучали із уст заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук, голови Жовківської РДА Надії Щур. Вони побажали всім Матерям щастя, здоров’я, родинного благополуччя, взаєморозуміння, любові і тепла від своїх дітей, подякували за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, терпіння, розуміння та надійну підтримку. Також висловили щиру подяку колективу та вихованцям районного центру творчості за подарований святковий настрій.

Цього річ у концерті взяло участь понад 500 вихованців Жовківського центру творчості. А за ним – клопітка, рутинна праця багатьох людей, які забезпечують належний виступ діточок: керівників гуртків передусім, батьків, сценаристів, декораторів, художників. Всі, до речі, зауважили й оригінальне оформлення сцени.

Творчі колективи та вихованці центру творчості подарували глядачам барвистий вінок надзвичайно чуттєвих пісень і запальних народних, сучасних і бальних танців, показ моделей одягу. Зал, як міг, підтримував дітей і не шкодував оплесків.

Для одних діточок це була перша сходинка на сцену, а для інших – путівка у майбутнє. Організатори підтримують обдарованих дітей, аби ті йшли у світ і розвивали свій талант.

Творчість без меж…

Творчість без меж…

Творчість без меж…

Творчість без меж…

Творчість без меж…

Творчість без меж…