Головна Свято У Лаврикові пройшли святкування до Дня вихователя

У Лаврикові пройшли святкування до Дня вихователя

398
0

Разом із батьками

Дитинство — найщасливіша і найбезтурботніша пора. Ігри, мультфільми, казочки… Батьки намагаються створити найкращі умови, аби їхні чада почувалися затишно і впевнено.

У Лавриківському садку «Дзвіночок» по-особливому дбають про своїх вихованців. Нагадаю, що цей дошкільний навчальний заклад запрацював лише у листопаді минулого року. Незважаючи на відносно короткий термін роботи, садочок уже встиг добре себе зарекомендувати.

Як повідомила завідувач ДНЗ Наталія Сало, сьогодні його відвідують 47 вихованців, яких навчають та обслуговують 17 працівників, 6 з яких — педагоги. У садочку функціонує інклюзивна група, де перебуває дитина з особливими потребами.

— Діти з задоволенням відвідують наш садок, — ділиться Наталія Михайлівна. — Вихователі застосовують інноваційні технології, проводять інтегровані заняття. Весь колектив докладає максимум зусиль для того, щоб перебування малечі у закладі було комфортним.

У ДНЗ с. Лаврикова пройшли святкування до Дня вихователя і всіх дошкільних працівників. Із вітальним словом до присутніх звернулась помічник вихователя Леся Мищишин, яка також наголосила на важливості спілкування та гри дітей із батьками. Виходячи з цього, в основу заходу було покладено саме спільну гру. Поділившись на групи, батьки зі своєю малечею складали пазли та відгадували загадки. Надзвичайно цікавим виявився конкурс малюнка про осінь, де кожен міг долучитися, виклавши на папері своє бачення. У маленьких майстринь була можливість спробувати себе у ролі перукарів, де їхні мами були із красивими зачісками. Також діти з радістю брали активну участь у спортивних змаганнях.

Такі заходи — захоплюючі та корисні. Усі весело і цікаво провели час. Батьки щиро вдячні організатору — помічнику вихователя Лесі Мищишин, вихователям Ірині Семочко та Любові Кирик, а також усім, хто долучився до проведення свята.

Уляна КОПОТЬ