Головна Свято У місті Жовкві влаштували велике дитяче свято

У місті Жовкві влаштували велике дитяче свято

379
0

Яким воно було святкування Міжнародного дня захисту дітей у Жовкві? Надзвичайним! Сонячним! Радісним! Пізнавальним! Неочікуваним! Дзвінким! Музичним! Дружелюбним!.. Ну що говорити! Це ж ТВОРЧІСТЬ БЕЗ МЕЖ!!!
Усі старалися, щоб для дітей було організовано багато цікавих атракцій, нагород, пригощань та відкриттів.

Уже стало доброю традицією за підтримки служби у справах дітей Львівської ОДА щорічно у місті Жовкві 1 червня влаштовувати велике дитяче свято, присвячене цій даті. Працівники Жовківського центру творчості (дир. Ірина Чурій) провели майстер-класи з малярства на склі “Казкове місто” (кер. Ірина Панчишин), з мехенді (розпис хною, кер. Мар’яна Скебська), з виготовлення браслетів “Чарівні намистинки” (кер. Вікторія Гріц), із виготовлення значків “Будь у тренді” (кер. Катерина Дмитрієнко), з гончарства (кер. Софія Гук), працювала творча майстерня рукоділля (кер. Оксана Кудик), цікаві вікторини пропонували гуртки польської та англійської мов (кер. Галина Керницька та Ірина Притула). Тривав музичний марафон, де себе біля мікрофону могли реалізувати всі охочі (кер. Анатолій Щурик).

Показові виступи з карате продемонстрували вихованці спортивного клубу “Аскет” (кер. Богдан Голуб). На міському стадіоні відбувся футбольний турнір відділень футболу спортивних шкіл району, організований Жовківською спортивною школою (дир. Богдан Багрій). УДЮС та МК (дир. Олександр Вербило) провели в рамках дитячого свята шаховой турнір, долучивши турнір з шашок-64 “Меморіал Героїв ім. Є. Коновальця”.
Працівники Жовківської районної бібліотеки для дітей (зав. Надія Хомишин) провели флешмоби “Мрії дітей” та “Мирна країна — щаслива дитина”.

Надзвичайно цікавою та азартною була спортивна естафета “Веселі старти” з “Росинкою”, яку провели працівники Жовківського центру оздоровлення “Росинка” (дир. Лука Павлюк). Про права дітей з дітьми говорили начальник та провідний спеціаліст Жовківського РВ ДРАЦС Ірина Мельник та Ольга Семочко.

На завершення свята дітей та жовківчан порадувала виставка старожитніх автомобілів учасників перегонів “Леополіс гран-прі”, яка розвернулася на центральній площі міста. Велика вдячність усім, хто долучився і допоміг організувати таке гарне, тепле, цікаве та творче свято для наших дітей: служба у справах дітей Львівської ОДА (нач. Володимир Лис), відділ освіти ЖРДА (нач. Михайло Коваль), сектор молоді та спорту ЖРДА (кер. Ольга Калиновська), служба у справах дітей ЖРДА (нач. Віра Павлова), правоохоронці Жовківського відділу, районний Народний дім (дир. Тарас Мудрий), Благодійний Фонд “За посмішку дитини” (дир. Ірина Чурій), а також приватні підприємці Оксана Костюк, Віталій Перетятко, Тарас Діденко, Сергій Жук, які не лише надали дітям майданчики для майстер-класів, але й солодкі почастунки. Свято вдалося!

Міжнародний день захисту дітей — це одне з найстаріших міжнародних свят. Кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок, сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Наш кореспондент.