Головна Свято У Надичівській сільській раді святкували День села

У Надичівській сільській раді святкували День села

780
0

Кожне село — то велика і дружня родина, що повсякчас намагається зберегти славні традиції, звичаї, примножує  його здобутки на радість дітям та внукам.

У Надичівській сільській раді святкувати День села є доброю та давньою традицією. Цьогоріч відзначати 658-му річницю з часу першої документальної згадки про село пощастило дружнім мешканцям Сулимова.  З цієї нагоди на площі, що неподалік церкви, зібралось чимало місцевого люду та багацько гостей.

Із щирими побажаннями до господарів торжества звернулись очільниця району Надія Щур, заступник голови  районної ради Алла Жук, начальник відділу культури і туризму Жовківської РДА Галина Фесюк.  Голова РДА вручила подяки депутатам Надичівської сільської ради Роману Кудю та Володимиру Демку, директору Сулимівської ЗОШ Володимиру Хемичу. Від районної ради відзначено Романа Хом’яка та Юрія Ткача, якому також подякували і від районного відділу культури.  Ці люди  дбають про розвиток і добробут села, займають активну громадянську позицію.

Гостей та мешканців Сулимова привітала зі святом голова Надичівської сільської ради Ольга Драган, напутнє слово до присутніх сказали й духовні наставники, представники трьох конфесій.

Організатори свята — сільська рада та подружжя Ольги та Юрія Ткачів — подбали, аби цьогорічне дійство принесло лише позитивні емоції та добрий настрій.

Концертну програму наповнили виступи талановитих музичних та хореографічних колективів (гурт «Самоцвіти», вокалісти та ансамбль духових інструментів зі Львова (Академія сухопутних війcьк), гості з Туреччини,  Жовкви,  сіл Сулимова, Звертова, Віднева, Нового Села, Надичів, Стронятина).

Тут було усе: і смачний козацький куліш, і юшка, і розмаїті смаколики місцевих господинь, що представляли кожну сільську вулицю, святкова ярмарка,  фотозона,  майстер-класи, безпрограшна лотерея, дитячі атракціони, караоке, козацькі забави.

Організатори та мешканці щиро вдячні колегам з району за допомогу у облаштуванні сцени та якісного озвучення, Жовківському районному цeнтру соціальних служб для сім’Ї, дітeй та молоді за відзначeння учасників конкурсів та змагань, щедрим меценатам — фермерським господарствам «Кушпіт», «Гнатко», «ІРПУС», «Демко», «ДІОН», «Чулій», приватному підприємцю Р. Р. Лещуку, ТзОВ «Агропобутсервіс» та ТзОВ «Бридж».

Дружня та згуртована громада Сулимова вкотре показала, що вміє гарно святкувати, підсумовуючи зроблене, напрацьоване й досягнуте.

Настя Вігурицька

На світлинах: сулимівчан вітає Надія Щур; на сцені — хореографічний дитячий колектив с. Сулимова (керівник Христина Калиняк); гостинна Богдана Кучвара припрошує скуштувати смаколиків; на святі — активні та голосисті хористи з Нового Села.