Головна Свято У Сопошині відбулась спільна різдвяна коляда

У Сопошині відбулась спільна різдвяна коляда

331
0

Спільна коляда громади

Минулої неділі біля храму Собору Пресвятої Богородиці УГКЦ у с. Сопошині відбулась різдвяна коляда із парохом храму о. Ярославом Петрухою, котрий і запровадив таку гарну традицію. Цьогоріч на чудовому дійстві було дуже людно. Опісля Святої Літургії багато парафіян практично з усіх вулиць, а також люди доброї волі, приєдналися до коляди.

Розпочали виступами наймолодших — дитячих талантів, які пречудово у різноманітних обробках колядували, прославляючи Новонародже-
ного Ісусика. Далі коляду перейняли представники усіх вулиць Сопошина, запропонувавши присутнім гарний спів із неординарними віншуваннями. Не оминув такий захід своїм дзвінкоголосим співом й гурт «Срібні дзвони», оскільки його учасники є мешканцями Сопошина та парафіянами храму Собору Пресвятої Богородиці.

Цього дня всі спільно колядували і віншували, ділилися радістю і щирою посмішкою. А головне – кожен мав можливість привітати один одного і принести на свою вулицю, до свого дому, у своє життя те чудове бажання – бути справжньою людиною з Господом нашим Ісусом Христом у серці.

Яніна ТАРАСІВ