Головна Свято В Туринківській школі святкували День захисника

В Туринківській школі святкували День захисника

139
0

Пам’ятаємо. Шануємо. Дякуємо…

Улюблена Богом перлина

Для всіх українців одна —

Козацька моя Україна,

Хлібів золотих сторона…

У багатому на подвиги літописі українського воїнства було чимало битв і дат, гідних стати святом, проте ще з козацьких часів день Покрови Пресвятої Богородиці є святковим днем захисників Вітчизни, козацькою Покровою. 76 років поспіль 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української Повстанської Армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.

А з 2014 року 14 жовтня — День захисника України.  Саме тому 17 жовтня учні 10 класу Туринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Людмили Великої та Ольги Комісарчук, спільно з НД с. Туринки та за підтримки його директора Р. В. Висоцького організували змістовний виховний захід. На святкування були запрошені воїни АТО, які проживають у нашому селі.

Глибокого емоційного забарвлення заходу надало прекрасне виконання учасниками дійства хореографічних композицій. Також окрасою заходу став виступ хору села Туринки, що виконав пісні «О, всепітая
царице», «Небесна сотня».

Відтак всі учасники свята та глядачі разом із хором виконали молитву «Боже великий, єдиний!». Слово подяки про організацію чудового вечора висловила директор школи Марія Висоцька, яка вручила педагогічному колективу Туринківської ЗОШ грамоту Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного за вагомий внесок у військово-патріотичне виховання учнів, прищеплення любові до української культури та духовності, що була передана випускником школи, а сьогодні підполковником Збройних Сил України Мар’яном Ярославовичем Волощуком

Зустріч, яка відбулася у селі, показує те, що ми з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців і висловлюємо слова щирої вдячності людям, які захищали соборність і незалежність України в ХХ столітті та продовжують її відстоювати в ХХІ столітті.

Дякуємо за вірність Україні  військовим Національної Гвардії та Збройних Сил України, і, зокрема, батькам наших учнів, котрі були і є учасниками неоголошеної війни на сході нашої країни.

Мар’яна  ВЕЛИКА, соціальний педагог Туринківської ЗОШ