Головна Свято В Жовківському Народному домі відбувся святковий концерт

В Жовківському Народному домі відбувся святковий концерт

173
0

Мама! Мати! Матуся! Скільки спогадів, тепла та ласки таїть це магічне слово, бо називає людину, чия любов не знає меж. Це перше слово на все життя залишається дорогим у серці. 13 травня в Жовківському районному Народному домі відбувся святковий концерт, присвячений саме Дню Матері. Вихованці Жовківського центру дитячої та юнацької творчості чекали цього дня увесь рік, аби насамперед привітати любих матусь зі святом, а ще поділитися творчими здобутками, новими досягненнями із найріднішими, й не лише з ними.

Яскрава програма, яку створив колектив із вихованцями Жовківського ЦТ, понурила всіх у казковий світ дитинства. Діти, від найменших до найстарших, зі святкової сцени неперевершеними запальними танцями, ніжними піснями та жартами привітали гостей, що завітали на свято. Переповнений зал зустрічав усі номери бурхливими оплесками, неодноразово лунало «Браво!».

У фінальній частині концерту всі учасники вийшли на сцену, зал їх зустрів гучними оваціями, це, мабуть, був найкращий показник результатів звітного концерту. Де б ми не були, що б не робили, завжди матуся освітлює, як сонце, наш шлях ніжним серцем, відданим своїй дитині. Вона завжди поруч – і в дні важкі, і в дні, на щастя щедрі. Мабуть, тому виступи юних виконавців на районній сцені були проникнуті щирістю і любов’ю, адже були адресовані любим мамам.

Зоряна МИКИТЮК.