Головна Свято В Жовкві рекорд: було встановлено на ялинку 150 великих новорічно-різдвяних іграшок з...

В Жовкві рекорд: було встановлено на ялинку 150 великих новорічно-різдвяних іграшок з вишивки із окремими історіями до кожної

221
0

Приємно фіксувати рекорди України з Book World Records, які популяризують нашу ідентичність і український код нації та несуть в собі багато змістовних сенсів і ознак

Про це повідомила Аня Крисюк

Вчора вітали жительку Жовкви Галя Ковальська, яка за рік виготовила 150 великих новорічно-різдвяних іграшок з вишивки із окремими історіями до кожної та подарувала їх місту і разом із головою Жовкви Олег Вольський 1 грудня 2023 року та за участі жителів міста рекордні іграшки розмістили на центральній ялинці і впродовж фіксації рекорду провели майстер клас виготовлення іграшок для дітей та збирали кошти на Дрони проекту 1000 дронів для України вітаю рекордсменів і дякую за гостинність і подібні ініціативи, які несуть соціальну мету і реперезентують нашу українську ідентичність думаю в Жовкві ще буде багато рекордів #разомдоперемоги🇺🇦 , – заершвиа свій допис Аня Крисюк.

Щодо головної ялинки Жовківської громади та рекорду також свою думку повідомив голова Жовківскьої громади Олег Вольський:

Цьогоріч вона особлива – символ майбутньої української Перемоги.

Прикрашена 150-ма патріотичними кульками, зробленими з ручної старовинної та сучасної вишивки і освітлена гірляндою добра. Їх вишивала увесь рік наша місцева майстриня, жовківчанка Галя Ковальська – поки її чоловік захищав Україну на фронті.

Усі прикраси пані Галина присвятила нашим Захисникам і Захисницям та їхнім дітям, встановивши Рекорд України по власноруч виготовленим ялинковим іграшкам, який зафіксувала Генеральний директор «Книги світових рекордів» Аня Крисюк.

Освічуватись ялинка буде лише у вихідні та святкові дні. Згодом поставимо ще Різдвяну шопку біля неї.
З бюджету громади на усе це не витратили жодної копійки.

Адже, красуня-ялинка у нас росте на площі, кульки подаровані громаді пані Галиною, а освітлення мали ще раніше.

Таке рішення прийняли після консультацій з Воїнами на передовій, місцевими мешканцями та дітьми. Нехай Різдвяні свята принесуть нам довгоочікувану Перемогу і усі, кого чекаємо з війни – повернуться щасливо додому! Слава Україні!