Головна Свято В Жовкві відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери

В Жовкві відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери

210
0

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

Встановлення цього професійного свята–вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Сьогодні, 2 листопада, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, голова Жовківської районної ради Роман Горбань.

«Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Щиро дякую вам за сумлінну працю і хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю» –сказала у своїй промові Надія Щур.

Кращих соціальних працівників було нагороджено кубками за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери.

Також до присутніх зі словами подяки звернувся учасник АТО Володимир Клепач та вручив директору Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вірі Кожушко Подяку ГО «Всеукраїнська спілка учасників АТО бойових дій в АТО «Побратими України» за сумлінну працю, високий професіоналізм у реалізації державної політики із соціального захисту учасників АТО (ООС) та членів їх родин, родин загиблих учасників АТО та з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

«Я схиляюся перед тією титанічною працею, якою ви щодня займаєтесь. Спасибі вам за все те, що ви робите для нас, учасників АТО, які без ваших зусиль, ваших знань, вашого терпіння, вашого вміння поводитися з людьми не змогли б вирішити своїх проблемних питань. В переддень свята я бажаю вам невичерпного оптимізму та бажання працювати на благо людей. Міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та подальших успіхів у вашій нелегкій роботі», – зазначив Володимир Клепач.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували вокальний ансамбль «Коралі» НД смт.Куликів (кер. Р.Свистун), Клуб спортивного – бального танцю «Gloria Dance» ( кер. Світлана Клімова), дитячий вокальний ансамбль «Мармеладки» Жовківської дитячої школи мистецтв (кер. Оксана Масляк), вокалістка Наталія Полоцька.

Відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери

Відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери