Головна Свято Я щаслива дитина, бо у мене є родина

Я щаслива дитина, бо у мене є родина

1383
0

Народження дитини — велике і святе таїнство. Перший плач дитини, прикладання її до материних грудей — незамінне джерело почуттів материнства, які є запорукою подальшого розвитку творіння батьків. Вони повинні привчати своїх дітей ще змалку до звичаїв, традицій, обрядів, поваги та любові до старших людей. Адже родинне виховання — це перша і основна складова виховання підростаючого покоління. Наші діти — це майбутні батьки й матері, вони теж будуть вихователями своїх дітей; це і майбутні громадяни нашої країни, вони творитимуть історію. Але й це не все: наші діти та їх правильне виховання — це наша щаслива і радісна старість.

Народилася дитина, наче зіронька ясна,

Душа в батька — небо синє,

В серці матері — весна.

Ощасливлена родина,

Бо продовживсь родовід,

Народилася дитина —

Збагатився увесь світ.

Такими прекрасними словами розпочалося родинне свято у Новокам’янській загальноосвітній школі, яке підготували учні 3 класу разом із класним керівником Іриною Михайлівною Євуш.

Саме зі сім'ї, з родини іде у світ дитина і несе в нього своє серце, наповнене материнською добротою, любов'ю, відчуттям краси і справедливості. Тому одними із перших, до кого зверталися третьокласники зі словами подяки і побажаннями, були рідненькі матусі.

Велику увагу приділили діти й голові сім'ї — батькові. Адже роль батька неоціненна, він суворий і вимогливий. Його любов до дітей стримана і врівноважена.

Наступними винуватцями свята були бабусі і дідусі, бо що то за родина, в якій немає старійшин?! Саме бабуся є берегинею роду, невгамовною трудівницею, її руки не знають спочину ніколи. А постійним помічником бабусі є дідусь — господар родини.

Моя сім'я і дорога родина —

Це тато, мама, бабуся і дідусь,

Сестричка, братик і любов єдина,

І я у них також любити вчусь.

Згаданим членам сім'ї діти присвятили багато гарних побажань, пісень, гуморесок і цікавих сценічних постановок.

Але родина — це не тільки сім'я: це клас, школа, народ. Тому учні побажали всім: дорослим і дітям — завжди пам'ятати про тих, хто дав їм життя. Зворушені батьки подякували своїм дітям за ніжні й щирі слова: «Бережіть батьків, діти, будьте їхньою опорою та надією! Бажаємо вам усім любові від батьків, поваги від дітей, а щастя і здоров’я — від Бога!».

Світлана Оліярник, затупник директора школи з виховної роботи Новокам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів.