Головна Свято Жовківщина готується до проведення в районі Дня Соборності України

Жовківщина готується до проведення в районі Дня Соборності України

342
0

Вчора, 15 січня, під керівництвом голови Жовківської райдержадміністрації Надії Щур відбулось засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення в районі Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Члени оргкомітету обговорили низку заходів, які проходитимуть в районі на відзначення першого у 2019 році державного свята.

Голова райдержадміністрації Надія Щур у вступному слові зазначила, що день 22 січня 1919 року назавжди увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

В.о начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Христина Перегон ознайомила членів оргкомітету із основними заходами, якими в районі відзначатимуть День Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Районний план заходів передбачає:

– святковий концерт майстрів мистецтв і аматорських колективів району, присвячений Дню Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки;

– богослужіння та молебні в храмах за український народ;

– просвітницьку зустріч за участю історика та громадськості у Жовківській ЦРБ;

– у навчальних закладах району відбудуться засідання «круглих столів», позакласні читання з історії України, тематичні уроки історії та української літератури, бесіди, години спілкування, виставки в шкільних бібліотеках;

Також планується провести флешмоб «живий ланцюг».