Головна Свято На території Жовківщини відбудеться свято врожаю

На території Жовківщини відбудеться свято врожаю

596
0

5 вересня перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець провела засідання оргкомітету щодо обговорення питання підготовки та проведення на території району свята врожаю та свята ковбаси і хліба.

В ході засідання обговорили основні моменти програми: пропозиції часу проведення, участі колективів та нагородження, а також звернули увагу на розробку плану-схеми розміщення локацій та груп учасників святкувань.

Свято врожаю відбудеться 15 вересня на території Надичівської сільської ради у селі Нове Село. Його урочисте відкриття відбудеться о 15 годині на місцевому стадіоні. Одночасно проходитиме ярмарок продукції сільськогосподарських виробників. Взяти участь у фестивалі запрошені місцеві ради. Обов’язковим атрибутом участі місцевих рад у святі буде коровай та парад-представлення ради.

Для гостей свята – концертна програма від мистецьких колективів Жовківщини.

У рамках проведення свята відбудеться конкурс на кращий курінь та коровай, кращого сільгоспвиробника тощо. Також буде проведений майстер-клас по виготовленню букетів із фруктів та овочів, а всіх учасників свята пригощатимуть кулішем.

22 вересня у смт. Куликів – свято ковбаси і хліба. Його урочисте відкриття відбудеться о 15 годині на місцевому стадіоні. Відкриватиме фестиваль велоатракція – «Веломандрівка на Куликівські фестини». Урочиста частина проходитиме в гумористичному стилі. На різних локаціях проходитимуть футбольний та шаховий турніри, парад учасників, фестиваль фольклорно-етнографічних колективів та гумору. Для наймолодших – розваги від аніматорів та майстер-класи. Також у рамках свята відбудеться конкурс на найдовшу та найсмачнішу ковбасу, кращий курінь, виставка народного мистецтва та композицій із м’ясних продуктів тощо.

Засідання оргкомітету