Головна Свято Заповіт Кобзаря – разом з усім світом!

Заповіт Кобзаря – разом з усім світом!

432
0

У неділю, 9 березня, о 12 годині за київським часом українці у різних куточках планети підтримали акцію «Шевченко єднає українців». До неї долучилися і жовків’яни, які зібралися біля пам’ятного знакf Тарасу Шевченку, що біля районного Народного дому.

Усі присутні спільно виконали «Заповіт» Кобзаря, слова якого і нині особливо актуальні та пророчі, і випустили у небо блакитно-жовті кульки. Вивчати творчість українського Пророка і Генія закликав міський голова Жовкви Петро Вихопень у вітальній промові з нагоди 200-річчя народження Т. Шевченка.

Акцію продовжили читці Кобзаревої поезії. Галина Глущенко, Людмила Жук, Галина Фесюк, Дарія Висоцька, Надія Хомишин, Оксана Терех, Яна Кубська, Юрій Качмар, Софія Камінецька, Максим Комар, Тетяна Гожельник та інші активні школярі міста донесли до присутніх поетичність і змістовність Шевченкового слова, його повчальні передбачення і відповіді на нинішні реалії сьогодення.

Акцію «Шевченко єднає українців» організували і провели Жовківська районна бібліотека для дітей, кредитна спілка «Вигода». І через 200 років Шевченко незабутий, його пророчі слова, любов до рідної землі консолідують нас у процесі державотворення, закликають до рішучих дій у руслі нинішніх подій, вселяють віру у щасливе майбутнє нашої України,

Під диригуванням Марії Демків учасники акції виконали невмирущу пісню «Реве та стогне Дніпр широкий».

Уляна Головенько