Головна Свято Жовківчани на площі Вічевій дякували Господу за прожитий рік

Жовківчани на площі Вічевій дякували Господу за прожитий рік

197
0

Благослови нас, Боже, на Новий рік…

На порозі Нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Звичайно, він був неоднозначним, сповненим різноманітних подій, викликів та випробувань. Та попри усі труднощі, були у минулому році й свої здобутки та радощі. Всі ми, й кожен зокрема, прожили кожну його мить, щодня здобуваючи маленькі перемоги: ми працювали та вчилися,  народжували дітей, самі долали негаразди та допомагали іншим.

Уже стало доброю традицією у переддень Нового року, 31 грудня ввечері, усією жовківською громадою на площі Вічевій дякувати Господу за прожитий рік. В останній день року на подячний молебень прийшло керівництво району та міста, працівники райдержадміністрації та районної ради, громадськість, молодь
та гості міста, парафіяни усіх конфесій. Віруючі підносили свої щирі молитви до Бога, щоб уберіг наш народ та всю Україну від лиха та негараздів і послав благословенний мир.

Священнослужителі звернулися до всіх словами проповіді, побажавши добра, мудрості і терпіння кожній родині, злагоди та спокою в країні: «Нехай Господь благословить усіх нас миром, щастям, здоров’ям і любов’ю. Божої вам помочі та благодаті в усіх благих починаннях!»

«Маю велику радість вітати вас напередодні Нового року та Різдва Христового. Сьогодні ми зібралися, аби подякувати Творцеві та один одному за прожитий рік, який був для нас усіх дуже вдалим. Це означає, що нам під силу вирішувати складні завдання і приносити добрі плоди, бути мудрими та успішними.

Цьогоріч ми перевиконали бюджет на два мільйони, і практично всі роботи, які були заплановані, звершили. Нам вдалося повністю розрахуватися з працівниками комунальних підприємств.

Хотів би подякувати усі містянам, підприємцям, саме завдяки їм наповнюється бюджет міста, створюються нові робочі місця, робиться великий внесок у економічну безпеку держави.

Варто сказати, що цьогоріч із міського бюджету 475 мешканців отримали допомогу. Місто понад мільйон гривень надало допомогу людям, які цього насправді потребують.

Пріоритетом року, що минає, були дороги, торотуари. Вдалося зробити чимало, й хотілося б продовжити  розпочате наступного року. Окрім того, у Жовкві за програмою «Безпечне місто» встановлене відеоспостереження.

2020 рік — надзвичайно відповідальний. Нас чекає велике об’єднання. Сьогодні Жовква налічує 13,5 тис. мешканців, а наступного року нас буде вже 35 тисяч. До нас приєднуються 15 сільських рад, 50 населених пунктів, і голову громади обиратимете ви разом із жителями Зіболок, Крехова, Сопошина, Мокротина, Волі-Висоцької, Глинська, Туринки, Любелі, Куляви, Замочку. Оскільки потрібно створити нову громаду, бажаю нас усім розуму та терпіння, аби будувати наше місто, його околиці, бо окрім нас цього ніхто не зробить», — наголосив у своєму виступі міський голова Жовкви Петро Вихопень.

На завершення для учасників заходу прозвучали колядки у виконанні народної хорової капели “Діброва”.

Наш кореспондент