Головна Свято Жовківська газета “Відродження” – серед переможців обласного конкурсу журналістики

Жовківська газета “Відродження” – серед переможців обласного конкурсу журналістики

579
0

Цьогоріч на Львівщині вперше було проведено Обласний конкурс журналістики «Четверта влада» для редакцій районних та міських друкованих засобів масовї інформації. Він заснований, аби популяризувати регіональну пресу, створити стійкі зв’язки між ЗМІ і організаціями громадянського суспільства, підтримати свободу слова, надати додатковий фінансовий стимул для покращення роботи редакцій, сприяти публічному обговоренню та підвищенню інформованості громадськості про актуальні теми сьогодення, а також стимулювати творчу працю журналістів місцевих ЗМІ, які сприяли демократичним змінам в Україні шляхом підвищення обізнаності населення Львівської області про переваги і здобутки реформи місцевого самоврядування.

«Це вперше ми проводимо конкурс «Четверта влада». Ажіотаж щодо конкурсу та необхідність стимулювання розвитку регіональної преси схиляють нас до думки, що такий конкурс має стати щорічним.

На Конкурс було подано понад 60 робіт, опублікованих в місцевих засобах масової інформації Львівської області за попередні 6 місяців від дати оголошення Конкурсу. Визначення переможців конкурсу базувалось на індивідуальному оцінюванні кожної роботи членами конкурсної комісії. Конкурс проводили у 6 категоріях, де, окрім першої категорії, визначались по 3 переможці», — наголосив начальник управління інформаційної політики Володимир Трач.

Як також повідомляють у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, переможцям конкурсу нададуть дотації з обласного бюджету.

Варто відзначити, що у ІV категорії (найкращий цикл публікацій, що показує приклади успішної роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування) перемогу святкують: І місце — газета «Бойківська думка» (ПП «Інформаційно-просвітницький медіа-центр «Бойківська думка»); ІІ місце — газета «Відродження» (ПП «Редакція газети «Відродження»); ІІІ місце — газета «Народне слово» (ПП «Редакція газети «Народне слово»).

Відомий британський письменник, історик та журналіст Пол Джонсон колись написав: «Коли помирає преса, то на черзі демократія».

Упродовж декількох тисячоліть журналістика стає дзеркалом настроїв суспільства, рупором для відстоювання прав людини і невід’ємним чинником демократичного розвитку. Бажаємо всім переможцям легкого пера та щирої любові до справи, якою всі живемо!