Львівська міська рада від імені громади передала на фронт чергову партію техніки та обладнання для військових підрозділів. Загальна вартість допомоги становить понад 10,2 млн грн.
Передача відбулася 26 червня у дворику Ратуші в межах міської ініціативи «Помста Лева». У спеціальних коробках військовим передали автомобілі, безпілотники, зарядні станції, електростанції, антени та комп’ютерну техніку.
Цього разу для фронту скерували:
- 3 автомобілі;
- 10 квадрокоптерів Autel 4N та 1 безпілотний авіаційний комплекс «Мара»;
- 11 зарядних станцій та 4 портативні електростанції;
- 25 зарядних пристроїв до акумуляторів;
- 5 виносних антен та мережевий подовжувач;
- 2 ноутбуки та планшет.
Отримувачами стали 10 військових частин, серед яких підрозділи механізованих і штурмових військ, сили спеціальних операцій, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, а також бригади територіальної оборони та радіоелектронної боротьби.
У Львівській міській раді підкреслюють, що техніку для військових закуповують системно за кошти платників податків Львівської громади. Це відбувається в межах загальноміської програми підтримки Збройних сил України, на яку у 2026 році передбачено понад 1 млрд грн.
За інформацією мерії, торік загальний обсяг такої підтримки від громади Львова сягнув 1 млрд 115 млн грн. Місто планує й надалі продовжувати фінансування оборонних потреб у співпраці з військовими підрозділами.








