Головна Економіка У Львові вже замінили 4 км тепломереж у межах підготовки до зими

У Львові вже замінили 4 км тепломереж у межах підготовки до зими

0
0
У Львові вже замінили 4 км тепломереж у межах підготовки до зими

У Львові триває підготовка до нового опалювального сезону: працівники ЛМКП «Львівтеплоенерго» паралельно з гідравлічними випробуваннями оновлюють аварійні ділянки теплових мереж. За інформацією першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, станом на 23 червня в місті вже замінили 4 км теплотрас.

Цьогоріч у Львові планують оновити загалом 15 км теплових мереж різного діаметру. Роботи з перекладання трубопроводів відбуваються одночасно в кількох районах міста, щоб забезпечити більш надійне проходження опалювального періоду без аварійних ситуацій.

Посадовець зазначив, що підготовка до зими включає як заміну зношених труб, так і проведення гідравлічних випробувань. Після завершення цих робіт поступово відновлюють подачу гарячої води до будинків львів’ян.

Станом на 23 червня гарячу воду вже отримують мешканці 1046 житлових будинків. Після гідравлічних випробувань відновлено гаряче водопостачання у Галицькому, Личаківському, Шевченківському районах, усьому Сихові та приблизно в 85% будинків Франківського району.

До 1 липня планують подати гарячу воду ще до 43 будинків у Франківському районі та до 41 будинку в мікрорайоні Новий Львів. Водночас із 30 червня гаряче водопостачання мають відновити для мешканців Залізничного району та мікрорайону Рясне, де гідравлічні випробування стартували 16 червня.