На Львівщині правоохоронці викрили 44-річного жителя Дніпра, який незаконно зберігав та збував боєприпаси. Про це повідомили у Стрийському районному управлінні поліції.
За даними слідства, чоловік незаконно зберігав та реалізував 1600 набоїв калібру 9 мм. Його викрили оперативники кримінальної поліції, слідчі та співробітники інших служб Стрийського районного управління поліції за процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури.
Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання фігуранта поліцейські виявили та вилучили майже 150 куль, близько 400 патронів різного калібру, понад 800 гільз, 765 капсул, ємкості з порохом, понад сотню гумових куль, предмет, зовні схожий на пістолет типу флобер, а також засоби для кустарного виготовлення та перероблення боєприпасів, мобільні телефони та інші речові докази.
Усю вилучену зброю та боєприпаси скерували на експертне дослідження, правоохоронці встановлюють їхнє походження.
Чоловікові повідомлено про підозру за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Досудове розслідування триває.








