У селі Городовичі Самбірського району на автодорозі «Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий» сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомили у Самбірському районному відділі поліції ГУНП у Львівській області.
Аварія трапилася 21 червня близько 13:20. За попередніми даними правоохоронців, зіткнулися автомобіль Opel Vivaro, за кермом якого була 34-річна жителька Самбірського району, та електромопед під керуванням 74-річної мешканки того ж району.
Унаслідок ДТП водійка електромопеда отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували до реанімаційного відділення, де, попри зусилля медиків, жінка померла.
Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами до трьох років або без такого.
Правоохоронці встановлюють обставини події та проводять необхідні слідчі дії.








