Протягом однієї доби у водоймах Львівщини загинули двоє людей, серед них неповнолітній. Обставини подій встановлюють правоохоронці.
Як повідомили у поліції, 25 червня близько 18:00 під час купання в озері «Піщанське» поблизу Новояворівська втопився 14-річний мешканець Новояворівська. Того ж дня у реанімаційному відділенні лікарні помер 32-річний житель Шептицького району, якого доставили медики після утоплення на водоймі в селі Станин Шептицького району.
За обома фактами слідчі територіальних підрозділів поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (нещасний випадок). Тривають досудові розслідування.
Поліцейські Львівщини нагадують про необхідність дотримання правил безпечної поведінки біля води, щоб уникнути нещасних випадків, травмувань та загибелі людей, зокрема дітей.
- Купайтеся лише у спеціально відведених для цього місцях.
- Не заходьте у воду наодинці, поруч має бути людина, яка зможе допомогти у разі потреби.
- Не залишайте дітей без нагляду дорослих.
- Якщо дитина не вміє плавати, їй не можна заходити у воду без супроводу дорослих.
- Не запливайте за буйки – це небезпечно навіть для впевнених плавців.
- Будьте обережні з надувними матрацами – їх може швидко віднести течією або вітром.
- Не вживайте алкоголь під час відпочинку біля води.
- Уникайте небезпечних ігор у воді, не стрибайте у воду з човнів, містків або берегів, не призначених для цього.
У разі надзвичайної ситуації правоохоронці закликають негайно телефонувати за номером 102.








