Головна Соціальне життя На Золочівщині в озері загинула 17-річна дівчина

На Золочівщині в озері загинула 17-річна дівчина

0
0
На Золочівщині в озері загинула 17-річна дівчина

У селі Ражнів Золочівського району в озері потонула 17-річна дівчина 2009 року народження. Повідомлення про подію рятувальники отримали від поліції 26 червня о 21:59.

Медики провели реанімаційні заходи, однак констатували смерть дівчини.

Рятувальники Львівщини закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на водоймах: не заходити у воду в необладнаних для купання місцях, не купатися у стані алкогольного сп’яніння та не залишати дітей без нагляду біля води.

Вода не пробачає необережності, наголошують надзвичайники.